1.10.2012 11:00. AFK SKP Pardubice - Popkovice 7:1!! Kanonádu podpořil brankou i náš Zlatan Klima! Vaculík "namočen" u šesti branek!

AFK SKP Pardubice – Popkovice 7:1 ( 3:0 )

Goly: Vaculík 2x, Páv, Bartoš, Němec J., Klimeš, Pejřimovský

Sestava: Fiala ( Šlechta ) – Němec J., Roubal, Němec L. ( Kalhous ), Páv ( Klimeš ) – Pejřimovský, Matějů ( Chládek ), Levai, Bartoš – Vaculík, Kopáč

První minuty zápasu přinesli trochu překvapivý tlak hostujícího celku a herní chaos našeho týmu. Hosté dokonce v desáté minutě orazítkovali břevno naší branky. Pak přišlo přeci jen mírné zlepšení, ale stále to nebylo ono. Přesto jsme se ujali vedení, když Vaculík obral o míč váhajícího stopera, ve vápně se zbavil dotírajícího obránce a poslal míč podél golmana k tyči – 1:0. Druhý gól na sebe nenechal dlouho čekat, Vaculík ze strany posadil míč přesně na hlavu Pávovi, který dal gól třetí zápas za sebou 2:0. Třetí branku prvního poločasu přidal opět Vaculík, jehož střela z vápna nakonec o tyčku zapadla do sítě – 3:0.

Do druhé půle se do branky opět postavil Šlechta, když Fiala musel neodkladně do práce. Ve druhém poločase hosté už odpadli a hrozili pouze z rychlých brejků šikovných útočníků. Na 4:0 zvyšoval Bartoš, kterému přiťukl míč do běhu Kopač a propálil vše, včetně golmana – 4:0. Hosté se dočkali korekce výsledku asi v 60. minutě, kdy z přímého kopu zaplul míč k tyči – 4:1 Pak přišla nahrávací chvilka Vaculíka, nejprve poslal další přesný centr na hlavu Pejřimovského – 5:1. Následně prokličkoval ve vápně a předložil Jakobovi Němcovi, který dával do prázdné branky - 6:1.  A gólový účet završil Jarda Klimeš, který z voleje napálil Vaculíkův centr do prázdné brány 7:1. Vaculík se v zápase podílel na šesti brankách (  2+ 4 )!!! Přesto jako fotku dáváme svátečního střelce Jardu Klímu:o)