10.4.2012 7:00 – Dobrý začátek, špatný konec. Litětiny – AFK SKP 5:1.

Litětiny - AFK SKP Pardubice  5:1  ( 1:1 )

Branka: Bartoš

Sestava: Novotný – Horáček, Kalhous , Vaculík, Němec L.  – Bartoš, Matějů, Levai (45. Formánek ) ( 55. Šlechta ), Tomyška  – Závorka , Kopač

V tomto zápase jsme chtěli vyhrát a od začátku jsme se vrhli na svého soupeře a byli jsme lepším celkem, tlačili jsme se do zakončení a v 10. minutě jsme šli zaslouženě do vedení, když Bartoš přeskočil obránce i brankáře – 0:1. Do 15. minuty jsme měli další dvě 100% šance na gol, ale ty jsme nevyužili. Soupeř hrozil hlavně z rychlých brejků. Ve 20. minutě bylo vyrovnáno, když náš golnam neudržel lehkou střelu z boku a míč se pomalinku došoural za brankovou čáru 1:1. Od té doby byla hra vyrovnaná na obě strany.

Opět se potvrdilo, že máme tragické druhé poločasy. V něm jsme inkasovali  hned čtyřikrát a bylo po zápase. Až na ty branky byl druhý poločas celkem vyrovnaný, ale soupeř nás vyškolil z produktivity.