10.4.2012 8:00 - Z Pardubiček s plným počtem bodů!

SK Pardubičky „B“ - AFK SKP Pardubice 2:4  ( 1:1 )

Goly: Bartoš 2, Matějů 2

ČK: Vaculík

Sestava: Novotný – Horáček, Vaculík , Němec L. ( 80. Kalous ), Šlechta  – Bartoš, Matějů, Movsesian, Tomyška ( 45. Levai )  – Závorka, Kopač ( 70. Formánek )

Do Pardubiček jsme zajížděli s cílem bodovat. První půle byla vyrovnaná a mírně lepším celkem byli asi domácí. Ty se od první chvíle tlačili do útoku a my jsme odpovídali rychlými brejky. Ve dvacáté minutě se poprvé měnilo skore, když ve vápně nedovoleně zastavil Vaculík pronikajícího útočníka a nabídnutou penaltu domácí využili – 1:0 Za osm minut bylo srovnáno a to po nádherné akci. Vaculík, posunul na Šlechtu, ten dal na Kopače, který z první vysunul po lajně Tomyšku. Tomyška naservíroval z první před branku na Bartoše, pro kterého nebyl problém překonat golmana domácích – 1:1. Akce jak z učebnice. V první půli ještě zkoušel štěstí Závorka, ale zestrany trefil jen boční síť.

Do druhé půle jsme nastoupili s větší aktivitou a převzali jsme otěže zápasu. V 60. minutě získal balon kopač, posunul na Matějů a ten z 25 metrů trefil přesně pod břevno domácí branky – 1:2. Za deset minut přidal Matějů další gol, když se k němu na zadní tyč dostal míč ze standartky a z voleje propálil golmana domácích podruhé – 1:3. Za pět minut přidal čtvrtý gol AFK SKP a svůj druhý v zápase Bartoš. Závorka na vápně přešel přes tři hráče, ale jeho střelu golman vyrazil, ovšem pouze k volnému Bartošovi, který míč doťukl do branky domácích - 1:4. V 89. minutě podruhé v zápase dal výhodu pokutového kopu rozhodčí domácímu celku a to k překvapení i domácíh. Domácí útočník upadl po svém zakopnutí a rozhodčí ukázal na značku pokutového kopu -2:4. Rozhodčí byl nejslabším článkem tohoto utkání a to už nevydržely nervy Vaculíka a pověděl mu pár nepublikovatelných slov co si o něm myslí, za které byl odměněn červeným kartonkem.

Z Pardubiček jsme tak přivezli tři důležité body.