10.9.2012 - 13:00 - Série výher pokračuje + Hodnocení výkonu

10.9.2012 - 13:00 -  Série výher pokračuje + Hodnocení výkonu

AFK SKP Pardubice vs Mikulovice 3-1 (1-0)

goly:  16. a 76.Movsesian, 87. Pejřimovský

Křemeňák - Kalhous, Roubal, Němec st (79.Páv), Němec ml. (68.Kopač) - Bartoš, Matějů, Levai, Pejřimovský - Movsesian, Vaculík (C)
Hlavní pisatel o průběhu zápasu tj. Šlechtin nebyl na zápase plně přítomen, tak tento týden nemůžeme očekávat zápasové summary, takže rovnou uvádíme "úterní hodnocení výkonu". Samozřejmostí je i nějaká ta statistcká zajímavost.

Hodnocení výkonu
V obecném pohledu jsme byli vicménně po celý zápas lepším týmem neb jsme si vypracovali více gólových situací, nicménně určitě oceňujeme sílu soupeře zejména v herní pasáží mezi 55-70.minutou zápasu. Obvyklým projevem hry týmu (s výjimkou Dolan) je kvalitní první poločas a slabší herní poločas druhý. Velkou silou je skutečnost, že druhé poločasy kompenzujeme góly (7gólů jsme dali v 2.poločasech oproti 5golům v 1pol). Co se týče obdržených gólů tak je to poměr 2:2. Toto fungování je velmi důležité už jen proto, že ukazuje "hlad" po výhře.

TOP5 momenty:

1) Mimořádně efektivní Levik a defenzivu držící "the wall" Rouby
2) Rohové kopy (důležitý úvodní gól v situaci kdy soupeř dost kombinoval + každý roh neskutečné ohrožení soupeře + skvělé kopané Pejřou + poctivé náběhy na svá místa + po x-letech /ne-li poprvé/ jsme ve vápně mohli z úst soupeře slyšet vážné obavy z rohu a ocenění že při našich rohách to opravdu u soupeře neskutečně hoří. Pokud i příště dáme gól z rohu, můžeme říci, že tuto kapitolu máme perfektně uzavřenou)
3) poctivé a zajímavé výkony osy Křemen - Filip - Váca, podpořená kompletním teamworkem
4) rozložená hra po obou stranách, dobré herní rozložení i vytížení včetně důležitého fakzu že každá strana má svůj typický herní projev
5) přístup k myšlence rozvičky i její realizace

Tentokrát zvýrazníme i dvě věci, které se opravdu nepovedli:
1) bránění v 55-70.minutě - herní chaos v defenzivní činnosti týmu všech postů
2) přístup Chlaďase (sms určitě nestojí majland)

STATISTIKÁM SE BUDEME VĚNOVAT V PRŮBĚHU TÝDNE, pro dnešek přeci jenom jednu zvýrazníme a to NEJ.STŘELCE týmu AFK SKP. V případě rovnosti gólů rozhoduje menší počet odehranných minut: