12.11.2012 8:00 - Rozloučení s podzimní částí výherně s Chvojencem - 2:0.

12.11.2012 8:00 - Rozloučení s podzimní částí výherně s Chvojencem  - 2:0.

AFK SKP Pardubice – Chvojenec „B“   2:0 ( 1:0 )

Goly: Matějů, Vaculík

Sestava: Drápalík  – Chládek, Šlechta (Kalhous ), Roubal, Páv ( Kopáč )  – Pejřimovský ( Klimeš ), Matějů , Levai, Bartoš – Movsesyan, Vaculík

K poslednímu podzimnímu zápasu přijel do Rosic celek Chvojence „B“. A Nakonec to byl asi nejlepší soupeř s jakým jsme na podzim hráli. Od úvodu nás zaskočil dobrým pohybem a napadáním. A nutno podotknout, že byl asi lepším celkem po celý zápas, ale nedokázali si vypracovat šance. Tu největší prvního poločasu výborně chytil ve svém premiérovém zápase Drápoš, když vychytal hostujícího útočníka, který byl před ním sám, to bylo za stavu 0:0. Pak z první akce na druhé straně padl vedoucí gol, když Vaculík přesně našel centrem Páva, který posunul na Bartoše a ten sklepl na nabíhajícího Matějů, který mířenou střelou k tyči poslal domácí celek do vedení - 1:0. To hosty trochu opařilo a hra se vyrovnala a žádné větší šance jsme se ani na jedné straně do konce půlky nedočkali.

Ve druhé půli nás soupeř místy zatlačil na naší půlku a  měli jsme problémy s rozehrávkou a tak jsme často byli pod tlakem, ale hosté se nedokázali probojovat do zakončení. AFK hrozilo z rychlých brejků, ale do vyložených šancí jsme se také nedočkali. Definitivní pojistku přidal dvě minuty před koncem Vaculík. Mětějů vypíchl soupeřovu rozehrávku, narazil si s Kopačem a poslal míč na volného Vaculíka, který se na vápně uvolnil a poslal domácí do dvoubrankového vedení – 2:0.

Hosté by si určitě bod zasloužili, ale ty nakonec zůstaly všechny doma.