12.6.2012 - Z Ostřetína se třemi body!

Ostřetín - AFK SKP Pardubice 2:3 (1:2)

Goly: Zelinka Petr, Movsesian, Vaculík

Sestava: Černohubý - Horáček, Vaculík, Němec L. ( 25. Rousek ), Šlechta - Tomyška, Movsesian, Matějů,  Bartoš  - Závorka, Zelinka Petr ( 85. Klimeš )

Od úvodu se hrál celkem pěkný fotbal na obě strany. Oba celky kombinačně přecházeli do útoku a bylo se na co koukat. Pardubice poprvé uděřili už v 7. minutě, když Movsesina krásně prošel přes obranu a sám před brankářem nezaváhal 0:1. Vyrovnání se domácí celek dočkal v 25. minutě, když po naší ztrátě na půlce přišel dlouhý balon na útočníka domácího celku a ten střelou z vápna otřel míč o tyč do branky - 1:1. Z vyrovnání se domácí tým těšil jen deset minut, když se za vápnem dostal k míči Závorka, jeho prudkou střelu golman domácího celku neudržel a dorážející Zelinka už měl jednoduchou práci - 1:2. Takový byl stav po první půli. V první půlce jsme byli mírně lepším celkem.

Ve druhé části už byli aktivnější hosté a my jsme hlavně pozorně bránili výsledek a podnikali hlavně rychlé brejky. V 55. minutě se v pokutovém území domácího celku dostal k balonu Movsesian, pokryl míč tělem a domácí obránce se k němu dostal jen za cenu faulu. Nařízenou penaltu se štěstím proměnil Vaculík - 1:3. Po třetí brance jsme se ještě více zatáhli a bránili. Domácí celek však neohrozil vážněji naší branku. V 70. minutě bohužel jsme darovali domácímu celku druhý gol, když si šel pro míč Černohubý, ale ten mu vypdal a domácí útočník dával do prázdné branky - 2:3. Domácí celek se talčil za vyrovnáním, ale vážnější šanci ke skorování nakonec neměl.

Tři body z Ostřetína nás udrželi ve hře o záchranu, která ale bohužel není v našich rukách.