13.2.2013 - HLASUJTE O DÉLCE ČTVRTEČNÍHO TRÉNINKU (deadline: 14.2. 14h)

13.2.2013 - HLASUJTE O DÉLCE ČTVRTEČNÍHO TRÉNINKU  (deadline: 14.2. 14h)
     Čtvrteční trénink má být jako vždy od 17*30 - 19*00. Tento čtvrtek však od 19*00 hraje Sparta s Chelsea a Plzeň v Neapoli. Pokud bychom skončili v 19h tak reálně lze stihnout spíše jen druhý poločas. Proto je tu návrh skončit v 18*30. Trénink by měl jen hodinu a při zachování fotbálku s 30minutami (tak jako vždy) tak by obsahoval jen "rozhybačku-střelbu-kofolku". Odpadl by tedy "mírně běžecký moment a centry". Díky tomuto bychom ale nemohli počítat s Klímou a Šlechtinem, jinak zbytek (až na omluvenkáře viz. ) by neměl být v rámci účasti omezen. Navíc oproti minule Rouby, Fiala, Kopač, Váca atd. Naopak by se i mohl kousnout i Pávík, protože pouhá hoďka není krutá.

HLASUJTE NÍŽE - dle výsledku který bude platný VE ČTVRTEK v 14*00 se přizpůsobíme.

PS:  V SOBOTU NA HŮRKÁCH AFK PLZEŇ !!
V sobotu hrajeme zápas na kterém musíme opět něco otestovat. Standartně hrajeme 4-4-2 ale přijde-li zápas typu "Litětiny", tedy zápas v kterém nemůžete otevřít hru (např. stylem 3-4-3 či 4-3-3) protože soupeř je aktivní a otevření obrany či středu hřiště by nedopadlo dobře, tak je nutné mít podobnou, ale stylem hry jinou variantu. Takže je potřeba si aspoň jednou zažít jiný "útočný" styl bez otevření obrany či středu hřiště. Takže na sobotu čekejme zkoušku "Plzně". Samozřejmě to nebude přesné protože to si musí člověk dlouhodoběji zažít, ale bude jakých si cca 6 základních povinností, které když se dodrží tak to bude fungovat. Proto cca 6 z vás čekejte v MAILU 1-2 instrukce. Opravdu jen 1-2 větičky. Půjde jen o 1 poločas. Vysvětlovat něco v sobotu v 8*20 ráno je zbytečné, to spíše v minutce jen projedeme pro všechny základní pointu. Jak jsme dříve psali 4 zápasy testujeme - 3 finálně ladíme. Takže cca 5-6 z vás HLÍDEJTE MAIL. THANX.

(text DM)

Anketa

Jaký čas by měl mít čtvrteční trénink dne 14.2.? (uzávěrka hlasování je 14.2. v 14:00)

kvůli EL tj. 17:30-18:30 (11)