15.10.2012 7:30 - Tři body proti Dašicícm "B" vystřelil dvěma góly Vaculík! Jednou brankou se na výhře podílel střelecky naladěný obránce Páv!

AFK SKP Pardubice – Dašice  3:1 ( 1:0 )

Goly: Vaculík 2, Páv

Sestava: Šlechta  – Klimeš, Roubal, Němec L. ( Kalhous ), Páv  – Pejřimovský, Matějů , Levai, Bartoš – Movsesyan ( Kopáč ), Vaculík

Od prvních minut bylo jasné, kdo bude mít více ze hry, většinu času jsme měli míč více na své noze a soupeř ojediněle přešel na naší půlku a v prvním poločase zahrozil jen jednou střelou ze střední vzdálenosti a pár neškodnými centry z půlky hřiště. V první půlce jsme si vypracovali několik slibných šancí, ale Bartoš sám na brankáře nedal, Matějů z prostoru penalty přestřelil, Klimeš v nadějné pozici netrefil míč, Movsesyn nedosáhl na zadní tyči na prudkou přihrávku Páva a několik slibných pokusů Vaculíka a Movsesyana zblokoval soupeř. Ujala se až akce z 25. minuty, kdy Levai pěkným centrem za obranu našel rozběhnutého Páva a ten otevřel skóre střelou podél gólmana – 1:0.

Ve druhé půli jsme na hřišti dominovali ještě více, ale chyběla finální přihrávka a klid v zakončení, přesto se v 55. minutě ujala akce Vaculíka, který si obhodil soupeře ve vápně a bombou pod horní tyč navýšil skoré na  - 2:0. Soupeře jsme přehrávali kombinací a otáčením hry z jedné strany na druhou, do dvou velkých šancí se dostal Klimeš, ale zakončení bylo hodně nepřesné.Ujala se až akce ze 70. minuty, kdy Bartoš zatáhl po lajně a ztpětnou přihrávkou našel Vaculíka, který rozvlnil síť za soupeřovým brankářem potřetí – 3:0. O pět minut později už to bylo jen o dvě branky, když soupeř využil naší slabší desetiminutovky a dostával se brejky na naší půlku a jeden z nich využil, střelu hostujícího útočníka k tyči ještě Šlechta vyškrábl, ale k odraženému míči se dostal jako první soupeř a zpětnou přihrávkou našel spoluhráče na penaltě, který dával do odkryté branky – 3:1. Tento výsledek tůstal až do konce zápasu.

Vítězství zaslouženě na naší stranu, ale brankový příděl z naší strany měl být výraznější, ale střelci Pardubic neměli svůj den.