16.4.2012 8:30 - Slibné poločasové vedení Sezemice ve druhé půli otočili!

AFK SKP Pardubice – Sezemice „B“  2:3  ( 2:0 )

Goly: Závorka 2

Sestava: Černohubý – Horáček, Matějů , Němec L. , Šlechta  – Bartoš, Levai ( 80. Rousek ), Movsesian, Tomyška ( 65. Kalous )  – Závorka, Kopač ( 60. Němec J. )

Do zápasu jsme šli s cílem získat tři body a vzdálit se soupeři o pět bodů, bohužel se tak nestalo.

V prvním poločase jsme byli lepším celkem, soupeře jsme nepustili do žádné šance a naopak sami jsem dvakrát skorovali. Vedení jsme se ujali hned v 5. minutě, když Závorka si naběhl na dlouhý balon a přehodil vybíhajícího golmana – 1:0. Ve 30 minutě přidal Závorka svůj druhý gol, když využil nedorozumění obrany hostů a sám před golmanem se nemýlil. Třetí gol mohl přidat hned o minutu později Bartoš, když se sám řítil na branku Sezemic, ale jeho pokus golman kryl. V poločase byl stav - 2:0 a nic nenasvědčovalo tomu, co se bude dít ve druhé půli.

Obraz hry se úplně změnil. Hosté se vrhli do útočení a my jsme úplně přestali hrát. A trest přišel celkem brzi, když v 55. minutě hostující útočník obešel ve vápně dva lidi a míč poslal do sítě kolem vybíhajícího Černohubého - 2:1. Neuběhlo ani pět minut a bylo vyrovnáno. Střelu zpoza vápna neudržel Černohubý a z dorážky nadvakrát se prosadil hostující útočník – 2:2. A aby toho nebylo málo, tak v 65. minutě Sezemice dokončili obrat, když na centr do vápna si nejlépe naběh hostující hráč a nedal Černohubému žádnou šanci – 2:3. Po třetí brance jsme začli konečně hrát a svého soupeře jsme zatlačili na jejich půlku. Závorkovu hlavičku na brankové čáře zastavoval obránce, Bartoš podruhé v zápase se řítil na golmana, ale opět nedal. Bohužel třetí gol se nám už nepodařilo dát.

Zbytečně ztracené body, které by nás mohli v závěru mrzet.