17.5.2012 10:00 - Naše střelecká neschopnost a pán v pruhovaném nám sebrali body s Ředicema.

AFK SKP Pardubice – Horní Ředice  0:1  ( 0:1 )

ČK: 1:2

Sestava: Černohubý – Horáček, Vaculík, Němec L., Šlechta  – Bartoš, Matějů, Movsesian, Rousek ( 70. Kalhous )  – Závorka , Němec J. ( 80. Novotný )

Už to bude obehraná písnička, zase lepším celkem ,ale bez bodu. Hosté v 10. minutě po pěkné akci dali vedoucí gol a nakonec byl výherní. V prvním poločase jsme měli mírnou převahu, kterou jsme bohužel nedokázali přetavit v gol. Hosté se po golu už do žádné výraznější šance ani nedostali.

Tlak domácího celku se ve druhém poločase vystupňoval a hosté se skoro nedostali za půlku a v devíti lidech bránili velké vápno, což nám však dělalo velké problémy. V 60. minutě byl po druhé žluté za zákrok zezadu vyloučen hostující obránce a to jen tlak zvýšilo, bohužel do vyloženějších šancí jsem se přes obraný val na vápně nedostali. V 70. minutě hostující obránce trefil ve vápně místo míče jen Movsesiana, rána musela být slyšet až v kabinách, obě mužstva přestala hrát, protože to byla evidetní penalta, ale píš´talka rozhodčího zůstala němá. Výkon rozhodčího byl v tomto zápase žalostný a korunoval to v 80. minutě, když Movsesiana zezadu sestřelil hostující obránce a začla větší strkanice, z které po deseti minutách nakonec vyloučil faulujícího obránce a našeho Závorku. K překvapení všech nechal rozhodčí jen rozherát a zápas pak ukončil ve 44. minutě. Nastavení žádné a to se hrálo v druhém poločase tak 30 minut, zbytek úřadoval rozhodčí.