17.8.2012 - 10:00 - Hráčské hodnocení zápasu s SK NEMOŠICE

Včerejší zápas přinesl řadu momentek, takže PIŠTE ZDE (na leve straně v diskuzi) co byste do nich zařadili. Některé jsme již připsali do nominací.

Ale zpět k zápasu. Tradiční popis autora Šlechtina bude přidán nicménně přidáváme i tradiční hráčské hodnocení. Včerejší soupeř byl prvním soupeřem splnující parametry IV.třídy, takže se v TOP5 zaměříme ne na to co rozhodlo, ale co se opravdu povedlo. Na hodnocení hry přihlížíme zejména pohledem toho, že když vedete 3-0, 4-0 tak koncentrace i kvalita už není tím po čem by se vyloženě šlapalo. Nicménně i přesto se objevovala řada opravdu zajímavých věcí:

TOP 5 aneb co se opravdu povedlo
1. efektivita standartek (3goly ze standartek a x-dalších šancí z nich plynoucích; další potvrzení silné zbraně byť z rohu opět jen 1gól:)
2. krajní beci oživili kvalitu výjezdů (je skvělé že stačí jen připomenout aby se zase ve velké míře objevovali výjezdy a oni se hned dějí. V soupeřově malém vápně jsme mohli vidět opravdu všechny tři beky + Pávík přidal i gól)
3. projev nového gólmana Fialy (energie, mluvení, jistota a hlavně pohyb po celém vápně včetně max.snahy o rozehru po zemi s bonusem vypsané prémie; skvělé)
4. gólová efektivita týmu (konečně výrazný výsledek byť mezi týmy jsme až na 5.místě…vhodné ocenit Vácovu 2+2 bilanci)
5. tempo hry - i z pohledu z lavičky lze potvrdit, že i 2.poločas, který míváme "pohybově slabší" byl v dobrém tempu, na hřišti se neustále něco odehrávalo, pohybovalo

Fyi - byť 0 obdržených gólů, tak jsme si defenzivních minel vybrali dostatek, proto nemůžeme tuto nulu uvést do TOP5

Tak to vypadá, že nám ty výjezdy i standartky fungují, proto je nutné udělat třetí podzímní krok - přechody zálohy do útoku alias hru polovině soupeře. Některé věci jsme započali již dříve, ale aby to dalo nějaký obraz a logiku tak je nutné ten 1 trénink absolvovat. Cca v půli října by to mohlo být "naučené". Logiku trénování (proč, co a kam to vede) poskytneme v sobotu. Jedná se o trošku delší čtení a hlavně zmíněná úroveň by mohla napomoci k motivaci na Roveň, což bude opravdu těžký soupeř, protože na svém hřiští má velkou kvalitu.

*

O "projektu čtvrteční PIZZA" napíšeme zítra abyste mohli zahlasovat, ale jisté je že bude 5 PIZZY tzn. 20 čtvrtin (2 pizzy přikupujeme z kasy týmu). Na tréninku můžeme očekávat cca 16účastníků, takže tu stále zbývají 4 kousky (či více, když přijde ménně lidí). Takže zítra pisneme různé návrhy jak si o zbytek zahrát a hlasováním rozhodnete. Přeci jenom půlPizzy není zlé… Zároveň poladíme anketu zda-li týmově sledovat LYON-SPARTA.

*

Uveřejňujeme CELKOVÉ HODNOCENÍ HRÁČŮ v mistrovských zápasech (tedy po 6 zápasech). Tentokrát jen TOP 6 protože minule při celkovém zveřejnění byly mírné protesty, tak bychom snad s TOP6 nemuseli tolik pobuřovat. Nicménně pokud jste pro celkové zveřejnění tak v anketě nalevo hlasujte svým názorem a příště tak učiníme (hráčem zápasu s Nemošicemi byl zvolen Váca za 2+2)