19.6.2012 - 8:30 - Poslední zápas vítězně nad Torpedem.

AFK SKP Pardubice - Torpedo Pardubice 6:3 (4:1)

Goly: Závorka Martin 2, Zelinka petr, Martin Šlechta, Daniel Horáček, Michael Tomyška

Sestava: Klimeš - Horáček, Vaculík, Matějů, Šlechta - Tomyška, Movsesian, Rousek ( 55. Kopač ),  Bartoš  - Závorka, Zelinka Petr ( 45. Formánek )

K zápasu nám nedorazil ani jeden z brankářů a tak v brance zažil premiéru Jarda Klimeš. A stal se asi prvním brankářem, který si za celý zápas nesáhl na míč a přesto ho třikrát lovil ze sítě:o). Ne to by jsme byli až moc krutí k Jardovi, párkrát si na balon sáhl. Hosté nám cestu za výhrou usnadnili svým počtem v jakém dojeli k zápasu. K úvodnímu hvizdu se jich na jejich stranu postavilo pouze devět a tak bylo jasné, jak se bude hra odvíjet. My jsme se tlačili do šancí a zakončení a soupeř hlavně bránil, ale také vyrážel k rychlým protiútokům a díky našemu nezájmu se vracet ( vždyt jich je přece jen devět :o)). Být hosté v kompletním složení, tak by jsme s nimi měli jistě velké problém, protože dokázali dobře kombinovat i v počtu o dva hráče méně. V první půlce se dvakrát trefil Závorka a po jedné brance přidal Zelinka a Horáček. Jednou se po kombinaci trefili i hosté.

Ve druhé půli pokračoval stejný obraz hry. Vracet dozadu se už moc nikomu nechtělo a každý si chtěl dát gol a tak hosté se dvakrát prosadili po rychlých brejcích. Dvě trefy přidal i domácí celke, když přesně mířili Šlechta a Tomyška a tak konečný výsledek byl 6:3. Bohužel ani tato výhra k  záchraně nestačila, protože Sezemice překvapivě vyhráli v Nemošicích 5:3, když v zápase prohrávali už 3:0, ale jistě skvělým a bezchybným výkonem ve druhé půli zcela zaslouženě otočili.