2.4.2012 7:30 - 3 body ze zápasu s Opatovicema!!!

AFK SKP Pardubice – Opatovice „B“ 3:2  ( 1:1 )

Goly: Tomyška, Vaculík, Němec J.

Sestava: Černohubý – Horáček, Vaculík ( 80. Němec J.), Němec L., Šlechta (70. Formánek ) – Bartoš, Matějů, Roubal, Tomyška ( 70. Levai )  – Závorka, Kopač

V zápase s Opatovicema jsme se nestihli ani rozkoukat a už jsme prohrávali, když ve třetí minutě se z lajny dostal balon na neobsazeného útočníka soupeře ve vápně, který měl dostatek času si balon zpracovat a Černohubému nedal žádnou šanci – 0:1. Pardubice se tlačili do zakončení a to přineslo své ovoce ve 13. minutě a také nejhezčí gol zápasu. Vaculík křížným pasem našel Tomyšku, který skákající balon napálil z rohu velkého vápna na branku a ten se po odrazu od břevna a tyče dostal do branky – 1:1. Životní gol pro Michala Tomyšku. V první půlce se hra přelévala z jedné strany na druhou, ale ani jedno mužstvo si už pak nevypracovalo vážnější šanci. A tak do kabin se šlo za nerozhodného stavu.

Do druhé půle jsme nastoupili s cílem urvat tři body. Měli jsme více ze hry a soupeř hrozil hlavně  rychlých brejků. V šedesáté minutě se mu jeden povedl s golovou tečkou. Dlouhý balon do lajny poslal útočník do vápna na úplně volného spoluhráče, který si nechal jednou balon skočit a volejem poslal míč k tyči -1:2. Po brance jsme ještě více tlačili soupeře a hnali se za vyrovnáním, které přišlo v 75. minutě. Dlouhý aut do vápna soupeř odhlavičkova jen na hranici vápna, kde z voleje trefil Vaculík a tečovaný míč doletěl do branky – 2:2. Soupeř ještě jednou zahrozil o pět minut později, když dalekonosná střela skončila jen na břevně. O třech bodech pro Pardubice se rozhodlo čtyři minuty před koncem, když Závorka tři metry za vápnem vystřelil, golman jen balon vyrazil před sebe a míč do prázdné branky uklidil Jabuk Němec - 3:2. Tento výsledek zůstal už do konce utkání a tak jsme si připsali důležité tři body.