22.10.2012 8:30 - Vítězná série pokračuje i po zápase na Paramu. Výhru 3:1 zajistil dvěma góly Pejřimovský!

Paramo Pardubice - AFK SKP Pardubice   1:3 ( 0:1 )

Goly: Pejřimovský 2, Vaculík

Sestava: Šlechta  – Klimeš, Roubal, Němec L. , Formánek  – Pejřimovský, Matějů , Levai, Bartoš – Movsesyan , Vaculík

Před zápasem jsem byli rádi, že jsme se nakonec sešli v počtu jedenácti lidí do hry. Klasicky odpadnul před zápasem gólman Fiala, i když ještě asi hodinu předtím psal že přijde?! A zranění Pávika, které ho nepustlo do hry, tak se narychlo scháněl Formes ( Díky že si udělal čas ). Nakonec jsme dali dokupy 11 lidí, ale naše lavička zela prázdnotou.

Od začátku zápasu bylo jasné, kdo bude pánem na hřišti, soupeře jsme pouštěli z jejich půlky minimálně a hned ve třetí minutě jsme mohli otevřít skóre zápasu, kdyby Bartoš zvolil přihrávku na osamoceného Levaie místo střely mimo. Chybu napravil v 15. minutě, kdy přetaženým centrem našel na zadní tyči Pejřimovského, který bez nervů otevřel skóre zápasu – 0:1. Naše pozorná obrana soupeře do zakončení nepouštěla, branku ohrozili pouze jedinou střelou z 25 metrů, která mířila doprostřed branky  a z přímého kopu, který šel nad.

Druhá půle pokračovala jak první skončila a to naší jasnou převahou. Tu jsme zužitkovali dvěma rychlými góly na začátku, nejprve se prosadil Vaculík, který po přiťuknutí od Movsesyana propálil pomocí tyče domácího brankáře – 0:2. Už za čtyři minuty to bylo o tři branky, když na pravé straně se uvolnil Klimeš, nacentroval před branku, kde míč našel zcela volného Pejřimovského, který měl čas zpracovat a v klidu zavěsit do sítě Parama potřetí – 0:3. Poté jsme trošku povolili v naší hře a soupeř se dostával více do hry, ale do zakončení se nedostával, až v 80. minutě jsem propadli v obraně a hosté šli do přečíslení, míč putoval z levé strany na pravou, kde zcela nehlídaný hráč střelou k tyči připsal Paramu čestný úspěch - 1:3.

Zaslouženě si odvážímě tři body z plochodrážního stadionu, díky všem hráčům, hlavně těm co se kousli a nastoupili i přes drobná zranění.