23.4.2012 8:00 - Zcela zasloužená prohra v Nemošicích.

Nemošice - AFK SKP Pardubice 3:0  ( 1:0 )

Sestava: Novotný – Klimeš, Matějů , Němec L. , Šlechta  – Horáček, Bartoš, Movsesian, Tomyška ( 45. Rousek )  – Závorka ( 45. Kalhous ), Kopač

Bod z tohoto zápasu by jsme brali všemi deseti, ale už od úvodních minut bylo jasné, kdo bude pánem na hřišti. Nemošice nás od začátku zápasu zatlačili na naší půlku a diktovali tempo hry. My jsme nebyli schopni udržet chvilku míč na našich kopačkách. V desáté minutě rozezvonil hostující útočník tyč a o deset minut později utekl v souboji Jardovi Klímovi a sám před gólmanem se nemýlil – 1:0. Domácí celek nás stále tlačil, ale do větších šancí ho hostující obrana nepouštěla. A tak stav v poločase byl jen 1:0.

Do druhé půlky už nenastoupili zranění Závorka a Tomyška a hnahradili je Kalhous a Rousek. Míč už se sice začal více objevovat na našich kopačkách, ale bez většího efektu, když naše šance spíše končili u hranice velkého vápna. Domácí celek měl stále více ze hry a hlavně se více dostával do šancí než v prvním poločase. Několikrát nás podržel gólman Novotný. Ale na dvě akce nastačil. Druhá branka padla po neodmávaném ofsidu a i k překvapení domácí hráčů, když celá naše obrana vyběhla, za námi zůstal domácí hráč, zpracoval nakopnutý balon a míč poslal kolem našeho golmana do sítě. - 2:0. Třetí branka padla po chybné rozehrávce Němce ve velkém vápně, který přihrál přímo domácímu útočníkovi na nohu, ten naservíroval před branku, kde střelu domácího hráče fantasticky Novotný reflexem vytáhnul na břevno, ale na dorážku už byl krátký – 3:0. Naši největší šanci ve druhé půlce měl Bartoš, ale sám  před gólmanem zklamal. Domácí celek si po zásluze došel pro tři body.