27.2.2012 9:00 - V Dřenickém poháru i napodruhé bez bodu!

AFK SKP Pardubice – Křičeň 2:3 ( 2:1 )

Góly: Vaculík, Kopač

Do hry zasáhli: Černohubý, Horáček, Vaculík, Němec L, Šlechta, Tomyška, Matějů, Movsessian, Bartoš, Němec J., Kopač, Pohanka

V sobotu ráno se nás sešlo pouze dvanáct hráčů, ale i tak jsme šli do zápasu s cílem první výhry. A první půlka tomu i nasvědčovala. Od začátku zápasu jsem měli ve hře převahu a udávali jsme tempo hry. Soupeře jsme přehrávali kombinací a celý poločas se hrálo hlavně na jejich půlce. Ve dvacáté minutě jsme šli do vedení, když na roh si ideálně naběhl Vaculík a přesnou hlavičkou nedal hostujícímu golmanovi šanci – 1:0. Soupeř vyrovnal z ojedinělé akce, když se k míči ve vápně dostal hostující záložník a bombou pod převno nedal našemu golmanovi šanci -1:1. Nerozhodný stav však netrval dlouho, když špatnou malou domů vystihl Kopač, položil si gólmana a do prázdné branky nám vrátil vedení v zápase – 2:1. V první půli jsme byli jasně lepším celkem.

Ve druhé půli však přišla změna a náš výkon šel hodně dolů. Hra se vyrovnala a soupeř více zaměstnával naší obranu. Do naší hry se vloudilo hodně nepřesností a toho soupeř využíval k rychlým brejkům. A tak přišel spravedlivý trest za naší předváděnou hru. V 60. minutě hosté vyrovnali po jednom z rychlých brejků, když útočník ze strany naservíroval balon před branku, kde nikým nehlídaný hráč neměl problémy překonat našeho golmana – 2:2. Hosté šli o deset minut později do vedení po akci, která byla jak přes kopírák té gólové předchozí. Opět od lajny balon před branku, kde neuhlídaný hráč překonává našeho gólmana  - 2:3. Ve druhé půlce jsme měli pár možností k navýšení našeho brankového účtu, ale gólem neskončila ani jedna. Vaculíkovu střelu gólman na poslední chvíli vyrazil a dorážka Matějů skončila a břevně. Gólem neskončila ani hlavička Bartoše, který si naskočil na roh, ale jeho hlavička šla těsně mimo branku.

A tak jsme i podruhé skončili ve dřenickém poháru bez bodu. Na slibný první poločas, kdy jsme našeho soupeře přehrávali, jsem ve druhé půlce bohužel nenavázali. Minimálně bod z tohoto zápasu by jsme si však zasloužili.