3.9.2012 Z Dolan s plným bodovým ziskem! Pod oběma góly podepsán Pejřimovský.

Dolany : AFK SKP Pardubice 1:2 ( 1:0 )

Sestava: Křemeňák – Němec J ( Kalhous ), Roubal, Němec L., Šlechta –  Pejřimovský, Matějů, Levai, Bartoš - Vaculík, Kopač ( Klíma )

Branky: Bartoš, Pejřimovský

Do zápasu jsem s cílem zisku plného počtu bodu. Tento sen dostal trhlinu hned v šesté minutě, když Křemenák neodhadl výběh na dlouhý balon za naší obranu a domácí útočník ho obhodil – 1:0. Domácí celek znovu zahrozil o 15 minut později, když z přímého kopu orazítkovali jen břevno naší branky. To bylo ze strany domácího celku vše. V první půli se hrál vyrovnaný fotbal, náš tým se tlačil do koncovky, ale v brance domácího celku působil hodně jistým dojmem brankář, poradil si lehce s Vaculíkovým tresňákem, Roubalovou hlavičkou a Matějů střelou. Největší naší šanci na srovnání zazdil ve 30. minutě Roubal, kterého na malém vápně našel prudkou přihrávkou Lukáš Němec, ale z malého vápna mířil nad. V poločase domácí clek vedl 1:0.

Ve druhé půli se zcela změnil obraz hry a  náš celek začal na hřišti dominovat, domácí tým se dostával za půlku jen sporadicky a většinou jen dlouhými nákopy. V brance domácího celku stále exceloval brankář, ale v 65. minutě už musel poprvé lovit ze sítě. Po faulu u rohového praporku si postavil míč na rozehrávku Pejřimovský, který na přední tyči našel Bartoše a ten prostřelil naší střeleckou smůlu v zápase – 1:1. Za dalších 7 minut jsme šli do vedení, po kombinaci před vápnem se do zakončení dostával Bartoš, ale na poslední chvíli mu obránce ukopl balon, ale jen k volnému Pejřimovskému a ten si vychutnal brankáře domácího celku střelou k tyči – 1:2. I přes neustálý náš tlak jsme vedení nezvýšili , ale tři body nakonec putovali s námi zpátky do Pardubic.