30.4.2012 11:00 - Přes slibný první poločas nakonec vysoká prohra s Mněticema.

AFK SKP Pardubice – Mnětice  1:6  ( 1:0 )

Branka: Bartoš

Sestava: Černohubý – Horáček, Kalhous , Němec L. ( 60.Tomyška ), Šlechta  – Bartoš, Matějů, Levai, Rousek  – Němec J. ( 55. Rousek ) , Kopač

V zápase byl jasnm favoritem hostující celek, který je na prvním místě v tabulce. První půlka byla celkem vyrovnaná a jediný kdo v ní exceloval byl opět rozhodčí. Nejdrříve neuznaný gól z autu, když golman tečoval míč do sítě. A následně dvě 100% neodpískané penalty, když zezadu sestřelil Levaie hostující obránce a faul na kopače, který byl nejmíň metr ve velkém vápně dokázal rouhodčí vytáhnout ještě metr před. Nakonec jsme se ve třicáté minutě přeci jen prosadili, když na dlouhý aut Kopače si naskočil Bartoš a vyhnal pavouky z růžku branky. Mnětice si nedokázali prosadit do větší šance přes domácí mužstvo.

Už klasicky jsme měli hrozný nástup do druhé půlky. Hned v první minutě nemávnul postranní rozhodčí dvoumetrový ofside a hostují útočník v pohodě skoroval. Za dvě minuty už to bylo 1:2, když Kalhous si tak dlouho vzadu kryl míč pro vybíhajícího Černohubýho, až ho hostující útočník vypíchnul do naší branky. Pak jsme dostali během 20 minut ještě čtyři branky. Po druhé brance jsme zcela odpadli a soupeř nás jasně přehrával.

Vše mohlo vypadat jinak kdyby panáček v černém pískal první poločas to co má. Naše vední 1:0 v poločase mohlo být výrazně vyšší, ale to by jsme v téhle soutěži chtěli moc.