5.3.2012 9:30 - V zápase s Dřítčí dělba bodů.

AFK SKP Pardubice – Dříteč 1:1 (0:0)

Gol: Kopač

Do hry  zasáhli: Černohubý, Němec L., Vaculík, Šlechta, Bartoš, Matějů, Movsessian, Levai, Závorka, Kopač, Horáček, Klimeš, Tomyška, Křivka, Formánek.

Od první minuty jsme měli na hřišti jasnou převahu. Soupeře jsme přehrávali kombinacemi, ale chyběla finální přihrávka, která by nás dostala do šance. A tak v první půlce k vážnému ohrožení branky soupeře nedošlo ani na jedné straně. Sice jsme měli na svých kopačkách balon více, ale bez většího efektu.

I ve druhém poločase jsme měli více ze hry. V  60. minutě překvapivě do vedení hosté, když dlouhý nakopnutý balon propadl obranou a hostující útočník zakončil kolem vybíhajícího Černohubého – 0:1 Ve druhé půlce už jsme se dostávali i do slibných šancí, ale bez přesnějšího zakončení, když hlavně dvě šance Závorky volali po brance. Nakonec v 75. vyrovnal náš nejlepší střelec dřenického poháru Kopač. Převzal míč před vápnem a řítil se na obránce. Obráce rozkejval stylem ala „Ronaldo“, že ten uhnul na stranu aniž by míč změnil dráhu a otevřel tak střelci cestu před golmana, kde nedal brankáři střelou k tyči šanci 1:1. Kopač mohl přidat i druhý gol, když přesným centrem ho na zadní tyči našel Formánek, ale sám čtyři metry před prázdnou brankou přestřelil. Skóre 1:1 tak zůstalo až do konce zápasu.

dodatečná info kouče - NA UTERNÍ TRÉNINK 6.3. SI VEMTE BEŽECKÉ BOTY, JE MOŽNÉ ŽE BUDE VÝBĚH