8.-10.2.2012 - Nominace na sobotní zápas s Tuněchody (1.kolo zimní ligy)

Z 22 hráčů bylo na zápas, jenž se hraje tuto sobotu v 10:50 na Hůrka, nominován seznam níže. SRAZ V 10*00 a to kvůli organizačním věcem:

Chladas - znáte to...
Filip - zdráv a chce si za nás zahrát; připraven. Poloviční stav myšlen ve stylu že u nás hrát asi nebude.

Nenominováni:  5+2
Fiala - vlastní turnaj, byl by jen na půli. I z důvody prověření dalšího gólmana nebyl nominován
Drápalík - osobní dovolená
Formes ml. - určitě budeme chtít aby si zimní ligu zahrál, pro tento zápas je ale dostatek hráčů
Mrkos - již jej snad ani do kádru neřadíme přesto pro přesnost jej zde uvádíme
Křivka - hráč SKP ovšem "nezvěstný"
(+ váhající hráči o jarní účasti v SKP tj. Danek, Zelí st.)

DŮLEŽITÝ VZKAZ PRO FUJIHO A NĚMCE MLADŠÍHO:
- s ohledem na váš stav, tedy pokud to budete vůbec chtít zkusit, tak by bylo dobré být připraven na začátek zápasu. Po 10-15 minutách byste byly na 100% staženi ze hřiště (abyste si mohli vyhodnotit jak drží zdraví a hlavně nic nepřetížit i kdyby se vám zdálo že je to relativně ok; zápasů bude dost). Hrát od začátku je u vás nutné neb ty co přijdou po vás už budo moci zápas dohrát do konce. Kdybyste šli v průběhu tak bychom museli na lavičce v chladu držet hráče, kteří by se pak museli vracet do hry. Snad je tedy toto vyhovující, když tak napište sms.

A jak to bude vypadat?
Již dříve jsme avizovali a hráči si to i v hlasování schválili, že zimní ligu budeme hlavně testovat. Tzn. nové systémy, posty, varianty. Finalní ladění necháme na poslední dva zápasy (1 v zimní lize + 1 v generálce). Testováním je i k ověření "jestli někdo může chytit skutečnou šanci" neboť každá příprava logicky začíná ze stejné čáry pro všechny. Takže sobotní zápas bude ve znamení "testu skutečné šance + cca 6 variant postů". V zápáse se určitě nebudeme zaměřovat na standartky, v prvním zápase se čeká tak trošku herní trápení, takže výšše zmińované dva testy budou až až.

Střídání?

Hokejové, ale kvůli logice musí každý hrát 45min, jen pár výjimek 45+něco. Rozhodně si tedy neurčujte střídání v průběhu 1.poločasu, vše bude zorganizované dobře. Jinak pravidla o Dřenickém poháru najdete na hlavní straně v ikoně "Zimní liga".

Hráči jenž zatím nejsou hráči SKP?
Kvůli tradičně velkému počtu hráčů na první zápas se zatím nepovolali, s výjimkou brankáře, hráči nepatřící SKP. Šlechtina bereme "jako svého a rozjednaného". Jedinou výpomocí je Filip a to s ohledem na nejasné zdraví hráčů. Toto ale není test (tak jak by to bylo u jiných), ale klasická početní výpomoc. Na další zápas ale můžeme čekat určitý pokles takže bude případný prostor i pro tyto hráče. Nicménně se snažíme jít cestou hry těch co tu chtějí být. Ti co váhají zatím nepovoláváme, bylo by to zbytečné. Kmenový hráči váhající zda-li u nás být či ne mají deadline 21.2. Po tomto datu buď budou hráči týmu (a nebudou poté puštěni) nebo budou volni pro hostování (a neužiti v kádru). Je to fér systém pro obě strany i s ohledem na hodnotu kádru.