8.10.2012 7:00 - Z Máteřova s vydřenými třemi body, které trefil Roubal v 88. minutě z nabídnuté penalty!

Starý Máteřov „B“ - AFK SKP Pardubice 0:1 ( 0:0 )

Goly: Roubal ( pen )

Sestava: Šlechta  – Němec J., Roubal, Kalhous , Páv  – Kopáč ( Formánek ), Pejřimovský, Matějů , Bartoš – Movsesyan, Němec L. ( Chládek )

V tomto zápase jsme museli potýkat s několika absencemi, když omluveni byl náš nejlepší snajpr Vaculík, Levai a nedorazil Klíma a překvapivě i gólman Fiala. A tak do branky opět putoval Šlechtin vstříc svému prvnímu shoot outu.

Tento zápase se nám moc herně nepovedl a to hlavně první půlka byla z naší strany ne moc povedená, i když přesto jsme si vypracovali nějaké šance, ale jako největší palič se ukázal na hrotu Něma starší, který zazdil tři tutovky jen v první půlce. Soupeře jsme k ničemu nepouštěli a na branku nevyslali ani jednu střelu v první půli. I přes naše šance byl v poločase stav 0:0.

Do druhé půlky jsme už šli s lepším výkonem, i když do ideálu to mělo stále daleko, opět jsme ukázalai několik neproměněných šancí, když své tutovky nedali Němec starší, Chládek, Bartoš. Hosté těžili jen z rychlých brejků, které, ale naše obrana většinou likvidovala tak soupeř vystřelil jen dvakrát z poza vápna, druhá střela málem skončila gólem, když Kalhy na vápně tečoval do proitsměru a míč se otřel o tyč. Nakonec jsme se dočkali vítězné branky v 88.minutě, když po rohovém kopu Chladasovu hlavičku směřující do branky zastavil domácí hráč rukou. Nabídnutý pokutový kopy si vzal na starost Rouby a i přes to, že si brankář na míč šáhnul, tak skončil v síti 0:1. Hosté už se na ohrožení branky nezmohli a tak nakonec jsme si odvezli všechny tři body.