25.2.2013 - 3.kolo zimní ligy: AFK SKP Pardubice – Rohovládová Bělá 4:5 (3:2)

AFK SKP Pardubice – Rohovládová Bělá 4:5 (  3:2 )

Branky: Movsessian 2, Pejřimovský, Vaculík

Strauss – Šlechta, Roubal ( Zelinka ), Fišar, Němec J. ( Klimeš ) – Matějů, Pejřimovský – Horáček, Movsessian, Kopáč – Vaculík

Celý zápas byl hodně ovlivněný terénem, když vytrvale sněžilo a na hřišti bylo několik centimetrů sněhu. V prvním poločase jsme se soupeřem sehráli vyrovnanou bitvu. A v desáté minutě jsme šli do vedení, když si Movsessian pěkně obhodil obránce a sám proti brankáři se nemýlil – 1:0. Pak přišli dvě další velké šance Movsessiana, který jen dvakrát z blízka trefil brankáře. Hosté vyrovnali v patnácté minutě, kdy se ve vápně prosadil hostujjící útočník – 1:1,  pak šli hosté i do vedení, když se ve dvacáté minutě trefili z hranice šestnáctky – 1:2. Poté jsme se brankově dostali ke slovu i my a podruhé v zápase se trefil Movsessian, který zužitkoval zpětnou nahrávku Kopáče - 2:2. O chvíli později vybojoval Kopáč míč pro Pejřimovského, který z dvaceti metrů střelou pozemi nedal brankáři žádnou šanci – 3:2. Kaňkou prvního poločasu bylo zranění Roubyho.

Do druhé půlky vstoupil náš soupeř o hodně aktivněji a my jsme se za půlku dostávali spíše sporadicky a tam nám soupeř míč rychle odebral. Hosté třemi brankami otočili vývoj zápasu a nutno říct, že asi zcela zaslouženě, za druhou půlku. Za nás deset minut před koncem korigoval na konečných 4:5 Vaculík, povedeným volejem z velkého vápna. Do další šance na vyrovnání jsme se už nedostali a tak jsme skončili bez bodu i ve třetím zápase dřenického poháru.

PS: Je možný že vývoj skóre byl jinak a možná i brankové akce vypadaly trochu jinak, to víte výpadky paměti:o)