5.11.2012 - 9:00 - První bodová ztráta překvapivě na hřišti Litětin po remíze 2:2!

Litětiny „B“ - AFK SKP Pardubice   2:2 ( 2:2 )

Goly: Vaculík, Matějů

Sestava: Fiala  – Šlechta, Roubal, Kalhous, Páv  – Pejřimovský, Matějů , Levai, Bartoš – Němec L. ( Chládek ), Vaculík

Už tradičně před začátkem zápasu začli chodit omluvenky a tak jsme nakonec byli rádi, že jsme se nějak sešli. Do zápasu jsme šli s cílem prodloužit vítěznou sérii, což se nakonec nepodařilo.

Od začátku utkání jsme byli lepším celkem a soupeř hrozil vždy jen z rychlých brejků. Bohužel špatný terén moc nedovoloval naší kombinaci, což byla celekm citelná komplikace a když se k tomu ještě přidali nepřesnosti v rozehrávkách, vypadal zápas hrozně. Do vedení jsme šli ve 20. minutě, když se míč ve vápně dostal k Vaculíkovi a ten prostřelil vše před sebou – 0:1. Vyrovnání nedalo na sebe dlouho čekat a o pět minut později bylo vyrovnanáno, když domácí útočník napálil míč z velkého úhlu a k překvapení hráčů i fanoučků skončil míč v naší síti – 1:1. Ve 30. minutě jsme zase vedli o branku, když přetažený roh Pejři trefil pěkně Matějů volejem a nedal brankářovi žádnou šanci – 1:2. Bohužel vyrovnáno bylo za minutu, když špatnou malou domů Roubyho řešil náš brankář jen za cenu penalty, kterou domácí hráč proměnil – 2:2.  S výsledkem 2:2 šli obě mužstva do kabin.

Ve druhé půlce jsme se snažili jít opět do vedení, ale proti dobré obraně domácího celku jsme se nedokázali prosadit. Nadějně vypadala Vaculíkova střela, kterou brankář domácího celku stěží vytáhl na roh. Z naší snahy dát branku se objevovala okýnka v naší obraně, kteří domácí využívali k rychlým brejkům a dvakrát proti slibným šancím domácího celku zasahoval výborně brankář Fiala. Ve druhé půlce brnka nepadla a tak přišla první bodová ztráta našeho celku. Kaňkou celého zápasu je zranění našich dvou hráčů po skluzech domácích hráčů, kteří každý souboj dojížděli nesmyslně skluzem, ale rozhodčí to většinou nechal bez povšimnutí a nebo karetního postihu. Uvidíme zda-li dáme dokupy na přiští zápas jedenáct hráčů.