20.8.2012 - 14:00 - Výhra v Dřítči v režii dvoubrankového Movsesiana!

Dříteč : AFK SKP Pardubice 0:2 ( 0:0 )

Sestava: Křemeňák - Němec J, Roubal, Šlechta ( Kopač ), Chládek - Pejřimovský ( Horáček ), Němec L., Matějů ( Kalhous ), Bartoš - Vaculík, Movsesian

Branky: Movsesian 2x

Celek mužů zajížděl do Dřítče s cílem získání tří bodů, to se nakonec také podařilo díky dvěma brankám Movsesiana. Od začátku utkání jsme určovali tempo hry. V prvních 25 minutách jsme soupeři skoro nepůjčili balon, pak se soupeř začal osmělovat a dostával se více do hry. V prvním poločase diváci na gól čekali marně, naše největší šance nevyužili Lukáš Němec, Vaculík a Matějů, soupeř ve své jediné větší šanci pálil také vedle a tak se šlo do kabin za bezbrankového stavu.

Ten ve druhé půlce vydržel jen 5 minut. Chládek našel naběhnutého Bartoše, který před prázdnou branku naservíroval Movsesianovi, pro kterého už bylo jednoduché dát gól - 0:1. Klasicky ve druhém poločase jakoby jsme polevili a soupeře pouštěli více do hry, druhá půlka byla už vyrovnanější, ale soupeře jsme přesto do vážnější šance nepustili. V 60. minutě to mohlo být o dvě branky, když Bartoš našel před před brankou Kopače, který trestuhodně netrefil prázdnou branku. Na uklidňují branku jsme museli čekat do 89. minuty, Kopač u lajny vybojoval míč a sám pelášil na domácího brankáře, místo střely volil ideální nahrávku na volného Movsesiana, který podruhé měl snadnou úlohu – 0:2.

Vítězství zaslouženě míří na bodové konto AFK SKP.