Videotéka mužů

 

Zde bychom rádi přidávali určitě zajímavé video úryvky z činnosti AFK SKP Pardubice, týmu mužů, či nově Rosice B. Jedná se o nahodilý výběr, který však může připomenout (ne)slavné okamžiky týmu. Videa mají 3 struktury - dobré momenty, blamáže a legendy klubu. Zde aktivní videa (promítáno přes YT channel):

 

Vysvětlení ke zveřejňovaným videím

 

Zde bychom rádi vysvětlili význam či logiku poskytovaných videí. Daná video-připomenutí nám přišla jako zajímavý nápad. Rádi bychom s určitou pravidelností přidávali vždy cca 30-90 vteřinové video, které by zachycovalo nejen góly či povedené akce, ale úsměvné momenty, protože v současné situaci je vhodné zvednout náladu. Každé video by mělo zachytit jednotlivého hráče, takže se nebude jednat o "propagandu" pár osob. Samozřejmě, ne všechny hráče současného týmu máme natočené na videu, takže se holt někdo prostě neobjeví. Používáme záběry od roku 2004-2012. Na youtube nekvládáme celé zápasy i když by se tam jejich cca 30minutové části dali zobrazit. Pro tento účel si, ale každý může řici pro vypálené DVD. Zde nám jde opravdu jen o krátké a jasné shoty.

 

Vysvětlující dodatky:

1. systém našeho webu umožnuje zobrazit video přímo zde na stránkách, takže by nebylo zapotřebí přecházet na youtube. Ovšem zatím volíme záměrně kliknutí na daný link a to proto, abyste měli hromadný přehled všech vložených videi. A ty právě můžete shlédnout v rychlosti na youtube.

2. viceménně zobrazujeme 3druhy - dobré okamžik, veselé (tzv. zlatý fond blamáží AFK SKP) a legendy klubu

3. youtube channel je provizorním. Ve chvíli kdy někdo projeví zájem o jeho vedení tak může zřídit oficiální a trošku více si s ním vyhrát. Uvědomujeme si, že je řada věcí, které by šli vylepšit

4. řídíme se vašemi reakcemi tzn. prosíme o zahlasování na levé straně webu, abychom znali zpětnou reakci.